czwartek, 30 kwietnia 2009

Dystyngowana Pani

Ze śpiącej królewny przerodziłam się w dystyngowaną kobietkę... Czyżby sytuacja tego wymagała? Owszem, zostałam zaproszona na trzydniowy pobyt w Budapeszcie ;) Na codzień tak się nie ubieram, lecz tam chcę wyglądać wyjątkowo, oto mój pierwszy pomysł :) Jak Wam się podoba? 

A już jutro wyjeżdżamy z kochaną kuzynką i resztą załogi :)


kapelusz, rękawiczki - od mamy
spódniczka - mamy
bluzka - lumpeks, 2 zł
buciki - evie

środa, 29 kwietnia 2009

Śpiąca Królewna

Nareszcie nadszedł dzień zakupów ;) Do Krakowa mam 80 km ale mimo tej odległości staram się często go odwiedzać, a zwłaszcza Galerię Krakowską :) A w niej oczywiściej znalazłam wiele, wiele pięknych perełek... Między innymi tą piękną sukienkę... Cały zestaw to H&M. Niestety sukienki nie kupiłam ponieważ butki, które niebawem Wam pokażę bardziej mnie zachwyciły, a że kosztowały dwa razy drożej to nie starczyło mi już pieniążków na to liliowe cudeńko... :/ 

cały zestaw -  H&M

sukienka - 139 zł

Witam drogie szafowiczki... a także Was drodzy szafowicze ;)

Obserwuję Was już od dłuższego czasu i muszę przyznać, że bardzo spodobały "misię"  modowe blogi :) 

Zatem sama mam zamiar taki poprowadzić... Pomysłów mam wiele, także mam nadzieję że nie będziecie się tu nudzić :) Pomimo tego że jest to mój pierwszy blog, nie jest to moje pierwsze spotkanie z modą, bowiem od dłuższego czasu istnieje na stylio... To właśnie przez tą stronę stałam się osobą, która bardziej zwraca uwagę na to jak wygląda... Zapewne jestem bardziej kreatywna :)

W takim razie zapraszam do lektury ;)