czwartek, 11 listopada 2010

Vichy&Cosmopolitan

Pamiętacie może jak ponad miesiąc temu pisałam o konkursie, który polegał na nagraniu filmu przedstawiającego mój codzienny makijaż...?
Kilknaście dni później odpisywałam sobie godzinkę z urlopu ponieważ czekał na mnie wielki dzień... DZIEŃ ZAKUPÓW w Krk z moimi kochanymi kumpelami :D jak się okazało ten dzień był jeszcze bardziej wspaniały bo właśnie w momencie odpisywania tej godziny zadzwoniła moja komórka:
"...Wygrałaś konkurs, zapraszamy na sesję do czasopisma Cosmopolitan..."
Nawet sobie nie wyobrażacie jaki był to dla mnie SZOK...Pomyślałm... "Ja? :O" hehe :D
Kiedy ochłąnęłam dotarło do mnie wreszcie, że sesja ma odbyć się w Warszawie, a ja przecież mieszkam prawie pod Zakopanem... Hmm...
Po wielu trudnościach udało mi się dotrzeć na miejsce... Póki co zdjęcie z gazety a już niebawem uzupełnię posta większą ilością zdjęć... czekam tylko aż je dostane :)


Ps. Dziękuję całej ekipie za świetną przygodę a takżę Wiki oraz  Anicie za mile spędzony wspólnie czas :) mam nadzieję że się jescze kiedyś spotkamy laseczki :*:*:*

8 komentarzy:

Weronika pisze...

Gratuluję :)

VintageBELAmour pisze...

gratulacje !!! :)

Eule pisze...

gratulację

Varia pisze...

ślicznie się prezetujesz! mam cosmo właśnie obok siebie i ciesze się, że Ty i Anita, jako jedne z moich ulubionych blogerek, wygrałyście :)

gefanka pisze...

Gratuluje!

anwarie pisze...

dziękuję dziękuję :)
Varia, miło słyszeć że jest się kogoś jedną z ulubionych blogerek, dziękuję :*

Anonimowy pisze...

gratuluję wygranej ja tylko raz coś wygrałam hahaah

zapraszam do mnie

kubanka pisze...

Bardzo ładnie wyglądasz! :)
i gratuluje

pozdrawiam