wtorek, 6 lipca 2010

Wyniki! Konkurs rozstrzygnięty :)

Konkurs dobiegł końca, dziękuję wszystkim za zgłoszenia :) 

Depilator Philips SatinPerfect HP6572  otrzymuje italianistka "'Długonoga" :):):) Serdecznie gratuluję :) Teraz już spokojnie będziesz mogła jechać na obóz :P 


" „Gładkie kuszenie” – cóż, to hasło krótko i dobitnie wyjaśnia, dlaczego gładkie nogi są dla kobiety tak ważne ;).

    Łaskawa Matka Natura obdarzyła mnie długimi nogami, (precz z fałszywą skromnością ;), które warto wyeksponować, pora roku sprzyja ekspozycji, a ja mam szczerze dosyć zabaw z maszynką kilka razy w tygodniu - jako perfekcjonistka we wszystkim co robię, na tym polu również przejawiam dużą gorliwość;). 

    A swoją drogą ciekawie byłoby obliczyć ile czasu w życiu statystyczna kobieta poświęca na depilację, (zamiast spożytkować ten cenny czas na przykład na rozwój intelektualny ;). Obawiam się, że wyniki byłyby zatrważające, no ale załóżmy, że uroda wymaga pewnych wyrzeczeń;)

     Pół biedy jeśli depilację wykonujemy w komfortowym zaciszu własnej łazienki, jednak sprawa nieco się komplikuje podczas wakacji. Zwłaszcza jeśli spędzamy te wakacje z ukochanym, pod namiotem, z dala od cywilizacji, na tzw. łonie natury, które wprawdzie obfituje w atrakcje, ale ma też kilka wad, jak chociażby brak łazienki. I co w takich warunkach ma zrobić rasowa kusicielka? Jest kilka wariantów: może udać się do jeziora w towarzystwie maszynki dyskretnie ukrytej w dłoni, (że niby idzie popływać), może zaaplikować sobie krem depilacyjny w leśnej gęstwinie i przez co najmniej 10 minut, (a bywa, że dłużej, oj bywa), denerwować się czy przypadkiem nie przyplącze się jakiś zbłąkany grzybiarz/wędrowiec, (są spore szanse, że się zjawi i jak na ironię będzie młody i przystojny). I wreszcie trzecia opcja: może założyć dres, zacisnąć zęby i wytrwać, twierdząc, mimo 30 stopniowego upału, że zawsze była zmarźlakiem. No i dobry wakacyjny humor szlag trafił...

      A taki depilatorek, mała rzecz, a cieszy. Stosujemy przed wyjazdem, raz, a dobrze i potem bezstresowo rozkoszujemy się obcowaniem z przyrodą. I perfidnie udajemy, że na naszych pięknych, długich, opalonych nogach nigdy nie gościło coś takiego jak włosy, z politowaniem, (ach ta kobieca solidarność), obserwując dziewczyny, które z niewiadomych przyczyn nigdy nie zdejmują długich spodni. 

   Reasumując, gładkie nogi znacząco zwiększają szanse kobiety na udane wakacje;)"


Proszę o wysłanie na maila:

- imię i nazwisko zwycięzcy
- adres
- nr tel kontaktowego

I na koniec apeluję do Was wszystkich kobitki... Dbajmy o swoje nóżki jeśli nie chcemy aby wyglądały tak jak na zdjęciu, które przysłała mi bloo :)


 

9 komentarzy:

VintageBELAmour pisze...

ja dziś się kiszę w długich spodniach, bo rano depilowałam i mam teraz czerwone krostki ;( ale za to na 4 tyg spokój :)

KocieOko pisze...

Nie wiem co jej odbiło, żeby wyjść w tak ładnej kreacji z nieogolonymi nogami. Szok! :/

almaa. pisze...

o mamusiu, kto wyszedł z domu na galę z takimi nogami? Widziałam , że i Beyonce się zdarzyło, ale nie do tego stopnia.. ;)

klem pisze...

jakie nogiii ;OO Ej kurcze a ja mam depilator od dobrych paru miesięcy, ale nie mogę się przemóc i wydepilować całych nóg. Tak boli, że aaaa :P I zawsze kiedy zaczynam nie mogę skończyć xd

Anonimowy pisze...

In any motherland false front of dear military units promised in diving, there are also groups of many, reach-me-down as far as something polite functions. They are in most cases, deliverance services, but also with the construction of cut facilities and buildings, or in water. Training of these professionals allow for periodically leaf a diving lecture, but also how to conduct a liberating in effect supervised h, and the ways and principles of educated and okay, running orders submarines. Divers specialize in these units, and unfluctuating situations are selected in the interdependence of the needs and functions to create. Working in teams is a priority of such treacherous and requires interminable recovery of personal skills. This ensures a dialect trig, organized scuba diving task, led during the most experienced diving instructors who can bragging of a long-standing mode in this run, profit numerous successes and records. Some of them leave the care and using the self-employed workout, line enthusiasts of the nadir extremely ways of spending delivered time.
Mike [url=http://www.hotdive.dogory.pl]Kurs nurkowania[/url]

Constant pisze...

Uh huh, to zdjęcie budzi we mnie okropne uczucia.
Czytam twojego bloga od niedawna, a teraz jakoś postanowiłam skomentować..
Sama założyłam bloga szafiarskiego, jak będziesz miała wolną chwilę-zapraszam ;)
constantstyle.blogspot.com

Anonimowy pisze...

Hi,

We are new company which offer SEO services. For all customer who contact us in 5 day we will made a special offer.
If you sign agreement for 12 months we don't charge you within first 6 month.
Be first and visit our site and ask us about special offer for you.

SEO/SEM [url=http://www.budownictwo-swiatowe.nowa-architektura.com.pl/]Buildings Site[/url]

Masage for forum moderator: Please don't delete this massage and contact us. We have special offer for you.
We can increase traffic of your forum for free (only if you will not cancel this massage).

Best Regards
SEO/SEM Manager
Adam Tolman
[url=http://www.miejsca.wyprawyturystyczne.info.pl/]Nice place[/url]

Anonimowy pisze...

It seems as if [url=http://www.activebody.pl]kreatyna[/url] gives your body what it needs. While using M Stak I have increased the number of times at the gym per week AND did triathlon training at an increased level as well! The fatigue of the muscles workout seems to be reduced ...

Anonimowy pisze...

jest jedna taka grubsza murzynka(aktorka) co powiedziała, że nie depiluje nóg dla męża, bo on lubi takie...hm...;p;p;p więc może to i jej nogi;) ale niestety depilatory nie są dla wszystkich, ja się swoim nacieszyłam krótko-wrastają mi strasznie włosy i nawet regularny peeling i maść keranorm nie pomagało, więc sprzedałam depilator siostrze.