wtorek, 6 lipca 2010

Wyniki! Konkurs rozstrzygnięty :)

Konkurs dobiegł końca, dziękuję wszystkim za zgłoszenia :) 

Depilator Philips SatinPerfect HP6572  otrzymuje italianistka "'Długonoga" :):):) Serdecznie gratuluję :) Teraz już spokojnie będziesz mogła jechać na obóz :P 


" „Gładkie kuszenie” – cóż, to hasło krótko i dobitnie wyjaśnia, dlaczego gładkie nogi są dla kobiety tak ważne ;).

    Łaskawa Matka Natura obdarzyła mnie długimi nogami, (precz z fałszywą skromnością ;), które warto wyeksponować, pora roku sprzyja ekspozycji, a ja mam szczerze dosyć zabaw z maszynką kilka razy w tygodniu - jako perfekcjonistka we wszystkim co robię, na tym polu również przejawiam dużą gorliwość;). 

    A swoją drogą ciekawie byłoby obliczyć ile czasu w życiu statystyczna kobieta poświęca na depilację, (zamiast spożytkować ten cenny czas na przykład na rozwój intelektualny ;). Obawiam się, że wyniki byłyby zatrważające, no ale załóżmy, że uroda wymaga pewnych wyrzeczeń;)

     Pół biedy jeśli depilację wykonujemy w komfortowym zaciszu własnej łazienki, jednak sprawa nieco się komplikuje podczas wakacji. Zwłaszcza jeśli spędzamy te wakacje z ukochanym, pod namiotem, z dala od cywilizacji, na tzw. łonie natury, które wprawdzie obfituje w atrakcje, ale ma też kilka wad, jak chociażby brak łazienki. I co w takich warunkach ma zrobić rasowa kusicielka? Jest kilka wariantów: może udać się do jeziora w towarzystwie maszynki dyskretnie ukrytej w dłoni, (że niby idzie popływać), może zaaplikować sobie krem depilacyjny w leśnej gęstwinie i przez co najmniej 10 minut, (a bywa, że dłużej, oj bywa), denerwować się czy przypadkiem nie przyplącze się jakiś zbłąkany grzybiarz/wędrowiec, (są spore szanse, że się zjawi i jak na ironię będzie młody i przystojny). I wreszcie trzecia opcja: może założyć dres, zacisnąć zęby i wytrwać, twierdząc, mimo 30 stopniowego upału, że zawsze była zmarźlakiem. No i dobry wakacyjny humor szlag trafił...

      A taki depilatorek, mała rzecz, a cieszy. Stosujemy przed wyjazdem, raz, a dobrze i potem bezstresowo rozkoszujemy się obcowaniem z przyrodą. I perfidnie udajemy, że na naszych pięknych, długich, opalonych nogach nigdy nie gościło coś takiego jak włosy, z politowaniem, (ach ta kobieca solidarność), obserwując dziewczyny, które z niewiadomych przyczyn nigdy nie zdejmują długich spodni. 

   Reasumując, gładkie nogi znacząco zwiększają szanse kobiety na udane wakacje;)"


Proszę o wysłanie na maila:

- imię i nazwisko zwycięzcy
- adres
- nr tel kontaktowego

I na koniec apeluję do Was wszystkich kobitki... Dbajmy o swoje nóżki jeśli nie chcemy aby wyglądały tak jak na zdjęciu, które przysłała mi bloo :)